Sepetim

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri
web tasarımı
IT & Teknoloji Danışmanlığı

IT Danışmanlığınında temelinde yatan temel unsur; iş dünyasına bilgi teknolojilerini iş hedeflerinde en verimli en etkin biçimde kullanabilmeleri hususunda bilgi vermektir. Sim.web.tr, işletmelerin en yeni teknolojiyi kullanarak bilgi işlem departmanlarının, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili destek vermekte olup; danışmanlık yapmış oldukları işletmelerle birlikte çalışarak bilgi aktarımını sağlayıp; verilen hzimetin en iyi kalitede olmasını hedeflemektir.

 

Verdiğimiz profesyonel hizmetler ile müşterilerimizin iş süreçlerinin hızlandırılması ve verimliliklerinin artırılması hedeflenmektedir. Sim.web.tr IT Danışmanlığını yaparken a tüm alt yapı ve üst yapı hizmetlerini bizzat vermenin yanı sıra yazılım ve web hizmetlerini yine kendi denetiminde çözmektedir.

 

Yazılım Danışmanlığı

Sim.web.tr, işletmelerin hangi biriminde, hangi uygulamalara, ne zaman ihtiyaçları olduğuna dair öneri ve raporları çıkarmak için çalışmalar yapar. Sim.web.tr, işletmelerin ihtiyaç duyduğu uygulamalarla beraber çalışması gereken donanım ve alt yapının saptanması ve tasarımı çalışmalarını yapmaktadır.

 

Sistem ve Alt Yapı Danışmanlığı

İşletmelerdeki bilgi sistemleri altyapısının düzgün ve gerektiği şekilde çalışmasını sağlamak; altyapı danışmanlığının hedefidir. Sim.web.tr, bu hedefe ulaşabilmek için işletmelerin günlük ve gelecekteki olası bilgi sistemleri ihtiyaçlarını sürekli takip etmek suretiyle, ortaya çıkması mümkün olan sorunların önceden saptanması ve çözümünün ortaya konulmasıyla ilgili çalışmalar yaparak işletmelerin bilgi sistemlerinin verimliliğini sağlamaktadır.

 

web tasarımı
Sim.web.tr HOŞ GELDİNİZ!
  • Yedekleme ve Güvenlik
    İçiniz rahat olsun, sitelerinizi her ihtimale karşı güvenli bir şekilde haftalık olarak yedekliyoruz !
  • Hazır Scriptler
    WordPress, Joomla, OpenCart, Magento gibi Yüzlerce scripti tek tık ile kurabilme imkanını sizlere sunuyoruz !
  • 7 Gün 24 Saat Destek
    Güleryüzlü ekibimiz ile yardıma her zaman hazırız. Bizlere telefon ve destek bildirimi ile ulaşmanız mümkün.
Sorununuz mu var?

0850 304 87 63

7 Gün 24 Saat

Güvenli Hizmet

Türkiye'nin İnternet merkezi Türk Telekom veri merkezi üzerinden hızlı ve sorunsuz internet erişimi, DELL ve HP tabanlı kurumsal sunucular ile kesintisiz hizmet veriyoruz.

Sorunsuz E-Posta Trafiği

Her Eposta hesabında 250 MB * 1 e-posta kotası ve gelişmiş spam filtreleme özelliği mevcuttur. İşinizde epostanın ne kadar önemli bir yeri olduğunun bilincindeyiz.

Müşteri Paneli